Нагороди

Безымянный

галочка2003 рік

 

1.За якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведенні районної олімпіади (Московське РУО)

2.За якісну підготовку учнів до ІІ етапу ІІІ Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім.. П. Яцика (Московське РУО)

3.За виховання і навчання учня-переможця в номінації «Кращий учень-словесник-2003» (ХЗОШ № 124)


галочка2004 рік

 

За ІІ місце в районному огляді-конкурсі робочих місць у навчальних кабінетах (Управління освіти Московської районної ради)


галочка2005 рік

 

1.За участь в обласному конкурсі «Школа року -2005» та перемогу в номінації «Вчитель ХХІ століття – фахова компетентність, творчість, гуманність» (ХЗОШ № 124)

2.За якісну підготовку учнів до ІІ етапу V Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім.. П. Яцика (Московське РУО)


галочка2007 рік

 

За підготовку учня-переможця районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (Управління освіти Московської районної ради)


галочка2008 рік

 

За ІІІ місце у номінації «Українська мова і література» районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2009»
(Управління освіти Московської районної ради)


галочка2009 рік

 

За якісну підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2009» (ХЗОШ № 124)


галочка2010 рік

 

За якісну підготовку учня-переможця Х Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П. Яцика (ХЗОШ № 124)


галочка2011 рік

 

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання дітей та за підсумками 2010-2011року (Департамент освіти Харківської міської ради)


галочка2012 рік

 

1.Подяка учаснику Всеукраїнського конкурсу на кращий конспект уроку з позакласного читання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів 2011-2012 навчальному році ( Видавництво Грані-Т)

гг
2.Диплом ІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки- презентації педагогічних ідей та технологій за роботу «Українська мова. 11клас. Академічний рівень. Плани- конспекти для шкіл з російською мовою навчання» (ХАНО)

о
3. Диплом ІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки- презентації педагогічних ідей та технологій за роботу «Організація дистанційного електронного курсу з української літератури для віртуального навчального середовища Moodl для 8 класу за темою «Національна драма (І.Карпенко-Карий). З української прози (М. Коцюбинський)». (ХАНО)

о
4.За ІІІ місце у І (районному) етапі конкурсу інтегрованих уроків «Про мій Харків- моїм учням» (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)

нр
5.За якісну підготовку учнів до Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (І та ІІІ місце) (ХЗОШ № 124)


галочка2013 рік

 

1.За якісну підготовку учнів до Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (ХЗОШ № 124)

шл
2.За багаторічну сумлінну працю , високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління (Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації )


галочка2014 рік

 

За якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)


галочка2015 рік

 

1.За якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)

щщ
2.За підготовку переможця районного етапу Міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)


галочка2016 рік

 

1.За якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. 2-е учнів (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)

2.За підготовку учня-переможця районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (Управління освіти адміністрації Московської району Харківської міської ради)+ ІІ місце в обласному етапі

 

Безымянный