Обмін досвідом

Безымянный

 1. Семінар для директорів шкіл Московського району «Використання медіа ресурсів у навчально-виховному процесі» (2011р.)
 2. Спецкурс «Організація самостійної роботи учнів на основі тестових технологій» (2011р.)
 3. Спецкурс «Формування професійної компетентності» (2011р.)
 4. Тренінг «Цифрові технології» (2011р.)
 5. Науково-практичний семінар «Використання комп’ютерно орієнтованих програм у професійній діяльності вчителя-предметника» (КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», 2011р.)
 6. Майстер-клас «Підготовка вчителя до раціонального добору ПЗНП» (КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», 2012р.)
 7. Семінар-практикум для методистів районних методичних центрів управління освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, керівників районних методичних об`єднань учителів української мови та літератури за темою «Створення банків даних з різних аспектів україністики та їх використання в організації методичної роботи з керівниками ЗНЗ, учителями української мови та літератури» (2012р.)
 8. Співпраця з кафедрою мов та літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури (2012-2013рр.)
 9. Тимчасова творча група «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом створення комп’ютерної підтримки уроків української мови та літератури» (КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», з 2013р.)
 10. «Пілотний проект з апробації в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області електронного навчально-методичного комплекту «Сходинки до ЗНО. Українська мова. 8 — 9 клас»» (КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», 2014-2015рр.);
 11. Обласний науково-практичний семінар  «Хмарні технології в системі роботи навчального закладу» (КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», 2014)
 12. Авторський семінар О.Авраменка «Розвиток предметних компетентностей на уроках української мови та літератури» (2015)

Засідання шкільної педагогічної майстерні «Упровадження інноваційних технологій на уроках української мови

 


Міський семінар-практикум «Створення банків даних з різних аспектів україністики та їх використання в організації методичної роботи з керівниками ЗНЗ, учителями української мови та літератури»

ef

Виступ на міському семінарі-практикумі для методистів районних методичних центрів управління освіти адміністрацій районів Харківської міської ради, керівників районних методичних об`єднань учителів української мови та літератури за темою «Створення банків даних з різних аспектів україністики та їх використання в організації методичної роботи з керівниками ЗНЗ, учителями української мови та літератури»


 

Уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО

 


Науково-практичний семінар під керівництвом Авраменка О.М.


Науково-практичний семінар «Підготовка вчителя до раціонального добору програмних засобів навчального призначення»


Майстер-клас для вчителів району


Учитель року-2009

Посіла призове ІІІ місце
Посіла призове ІІІ місце

Безымянный